Aktuální tabulka MS ligy přípravek - sezóna 2017/18
# družstvo U V R P B BV BO BR
1. 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 28 23 2 3 71 304 108 196
2. 1. FBC Karviná 28 23 1 4 70 231 113 118
3. FbC Coyotes Jablunkov 32 21 3 8 66 278 146 132
4. S.K. P.E.M.A. OPAVA 32 21 1 10 64 284 144 140
5. FbK Horní Suchá 28 18 4 6 58 284 146 138
6. 1. SFK Havířov modří 28 18 3 7 57 280 144 136
7. Z.F.K. Petrovice 32 18 2 12 56 184 173 11
8. 1. SFK Havířov bílí 28 18 1 9 55 246 191 55
9. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 28 18 0 10 54 197 107 90
10. PASKOV SAURIANS 28 16 2 10 50 175 148 27
11. Florbal Torpedo Havířov 32 15 1 16 46 265 202 63
12. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 32 10 2 20 32 178 295 -117
13. FBC DDM Český Těšín 28 6 1 21 19 144 280 -136
14. FBC Letka 28 5 1 22 16 126 229 -103
15. TJ Slovan Havířov 28 5 1 22 16 109 238 -129
16. FBC "BARBARIENS" H. Životice 32 2 1 29 7 78 329 -251
17. FBC ORCA KRNOV 28 0 0 28 0 48 418 -370


Výsledky MS liga přípravek - sezóna 2017/18
kolo datum domácí hosté vysl.
0. 02.12.2017 1. FBC Karviná FBC DDM Český Těšín 7:0

1. 07.10.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC ORCA KRNOV 25:0
1. 07.10.2017 1. SFK Havířov modří PASKOV SAURIANS 9:6
1. 07.10.2017 1. FBC Karviná 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 6:11
1. 07.10.2017 FBC ORCA KRNOV 1. SFK Havířov modří 0:24
1. 07.10.2017 PASKOV SAURIANS 1. FBC Karviná 3:4
1. 07.10.2017 1. SFK Havířov modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 8:11
1. 07.10.2017 PASKOV SAURIANS FBC ORCA KRNOV 17:1
1. 07.10.2017 1. FBC Karviná 1. SFK Havířov modří 9:9
1. 07.10.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata PASKOV SAURIANS 17:1
1. 07.10.2017 FBC ORCA KRNOV 1. FBC Karviná 1:21

2. 08.10.2017 Florbal Torpedo Havířov TJ Slovan Havířov 18:5
2. 08.10.2017 FbK Horní Suchá 1. SFK Havířov bílí 11:19
2. 08.10.2017 Z.F.K. Petrovice Florbal Torpedo Havířov 8:15
2. 08.10.2017 TJ Slovan Havířov FbK Horní Suchá 2:18
2. 08.10.2017 1. SFK Havířov bílí Z.F.K. Petrovice 22:6
2. 08.10.2017 FbK Horní Suchá Florbal Torpedo Havířov 12:9
2. 08.10.2017 1. SFK Havířov bílí TJ Slovan Havířov 16:1
2. 08.10.2017 Z.F.K. Petrovice FbK Horní Suchá 1:22
2. 08.10.2017 Florbal Torpedo Havířov 1. SFK Havířov bílí 8:13
2. 08.10.2017 TJ Slovan Havířov Z.F.K. Petrovice 8:8

3. 08.10.2017 FBC Letka FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 18:5
3. 08.10.2017 FBC DDM Český Těšín FBC "BARBARIENS" H. Životice 12:6
3. 08.10.2017 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbC Coyotes Jablunkov 6:13
3. 08.10.2017 FBC DDM Český Těšín FBC Letka 7:14
3. 08.10.2017 FBC "BARBARIENS" H. Životice FbC Coyotes Jablunkov 3:21
3. 08.10.2017 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC DDM Český Těšín 10:13
3. 08.10.2017 FBC Letka FBC "BARBARIENS" H. Životice 8:4
3. 08.10.2017 FbC Coyotes Jablunkov FBC DDM Český Těšín 25:4
3. 08.10.2017 FBC "BARBARIENS" H. Životice FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:3
3. 08.10.2017 FbC Coyotes Jablunkov FBC Letka 11:6

4. 28.10.2017 Florbal Torpedo Havířov 1. FBC Karviná 4:8
4. 28.10.2017 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 6:8
4. 28.10.2017 FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 2:17
4. 28.10.2017 1. FBC Karviná S.K. P.E.M.A. OPAVA 8:6
4. 28.10.2017 FBC ORCA KRNOV Florbal Torpedo Havířov 3:12
4. 28.10.2017 Florbal Torpedo Havířov S.K. P.E.M.A. OPAVA 0:12
4. 28.10.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. FBC Karviná 8:7
4. 28.10.2017 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC ORCA KRNOV 18:1
4. 28.10.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata Florbal Torpedo Havířov 11:4
4. 28.10.2017 1. FBC Karviná FBC ORCA KRNOV 16:1

5. 28.10.2017 Z.F.K. Petrovice TJ Slovan Havířov 7:4
5. 28.10.2017 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbC Coyotes Jablunkov 3:2
5. 28.10.2017 TJ Slovan Havířov FBC "BARBARIENS" H. Životice 7:2
5. 28.10.2017 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA Z.F.K. Petrovice 4:6
5. 28.10.2017 FBC "BARBARIENS" H. Životice FbC Coyotes Jablunkov 0:12
5. 28.10.2017 TJ Slovan Havířov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:9
5. 28.10.2017 FbC Coyotes Jablunkov Z.F.K. Petrovice 4:9
5. 28.10.2017 FBC "BARBARIENS" H. Životice FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 0:12
5. 28.10.2017 FbC Coyotes Jablunkov TJ Slovan Havířov 12:0
5. 28.10.2017 Z.F.K. Petrovice FBC "BARBARIENS" H. Životice 8:0

6. 29.10.2017 FbK Horní Suchá FBC DDM Český Těšín 23:1
6. 29.10.2017 PASKOV SAURIANS 1. SFK Havířov bílí 4:3
6. 29.10.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FbK Horní Suchá 5:4
6. 29.10.2017 FBC DDM Český Těšín PASKOV SAURIANS 3:5
6. 29.10.2017 1. SFK Havířov bílí 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 5:4
6. 29.10.2017 PASKOV SAURIANS FbK Horní Suchá 2:9
6. 29.10.2017 1. SFK Havířov bílí FBC DDM Český Těšín 16:3
6. 29.10.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci PASKOV SAURIANS 5:1
6. 29.10.2017 FbK Horní Suchá 1. SFK Havířov bílí 10:4
6. 29.10.2017 FBC DDM Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 2:13

7. 11.11.2017 FBC DDM Český Těšín FbC Coyotes Jablunkov 3:7
7. 11.11.2017 Z.F.K. Petrovice 1. FBC Karviná 5:4
7. 11.11.2017 FBC "BARBARIENS" H. Životice FBC DDM Český Těšín 2:11
7. 11.11.2017 FbC Coyotes Jablunkov 1. FBC Karviná 3:10
7. 11.11.2017 Z.F.K. Petrovice FBC "BARBARIENS" H. Životice 11:1
7. 11.11.2017 1. FBC Karviná FBC DDM Český Těšín 6:2
7. 11.11.2017 FbC Coyotes Jablunkov Z.F.K. Petrovice 2:5
7. 11.11.2017 1. FBC Karviná FBC "BARBARIENS" H. Životice 9:4
7. 11.11.2017 FBC DDM Český Těšín Z.F.K. Petrovice 3:13
7. 11.11.2017 FBC "BARBARIENS" H. Životice FbC Coyotes Jablunkov 2:10

8. 11.11.2017 1. SFK Havířov modří TJ Slovan Havířov 10:3
8. 11.11.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 3:2
8. 11.11.2017 TJ Slovan Havířov FBC ORCA KRNOV 16:2
8. 11.11.2017 1. SFK Havířov modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 5:6
8. 11.11.2017 FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1:14
8. 11.11.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci TJ Slovan Havířov 6:1
8. 11.11.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. SFK Havířov modří 2:9
8. 11.11.2017 FBC ORCA KRNOV 1. SFK Havířov modří 1:17
8. 11.11.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC ORCA KRNOV 9:1
8. 12.11.2017 TJ Slovan Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 2:9

9. 12.11.2017 PASKOV SAURIANS FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:2
9. 12.11.2017 FBC Letka 1. SFK Havířov bílí 4:8
9. 12.11.2017 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Letka 11:6
9. 12.11.2017 FBC Letka PASKOV SAURIANS 2:3
9. 12.11.2017 1. SFK Havířov bílí S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:6
9. 12.11.2017 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC Letka 9:6
9. 12.11.2017 1. SFK Havířov bílí PASKOV SAURIANS 7:5
9. 12.11.2017 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA 26:2
9. 12.11.2017 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SFK Havířov bílí 6:10
9. 12.11.2017 PASKOV SAURIANS S.K. P.E.M.A. OPAVA 7:10

10. 02.12.2017 FbK Horní Suchá Z.F.K. Petrovice 6:5
10. 02.12.2017 1. SFK Havířov modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 7:5
10. 02.12.2017 FBC Letka Z.F.K. Petrovice 2:4
10. 02.12.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FbK Horní Suchá 3:9
10. 02.12.2017 1. SFK Havířov modří FBC Letka 14:0
10. 02.12.2017 Z.F.K. Petrovice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1:6
10. 02.12.2017 FbK Horní Suchá 1. SFK Havířov modří 7:7
10. 02.12.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC Letka 7:3
10. 02.12.2017 Z.F.K. Petrovice 1. SFK Havířov modří 3:5
10. 02.12.2017 FBC Letka FbK Horní Suchá 5:18

11. 02.12.2017 FBC "BARBARIENS" H. Životice S.K. P.E.M.A. OPAVA 3:10
11. 02.12.2017 1. FBC Karviná TJ Slovan Havířov 9:5
11. 02.12.2017 FBC DDM Český Těšín FBC "BARBARIENS" H. Životice 2:9
11. 02.12.2017 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. FBC Karviná 5:6
11. 02.12.2017 TJ Slovan Havířov FBC DDM Český Těšín 3:5
11. 02.12.2017 FBC "BARBARIENS" H. Životice 1. FBC Karviná 0:11
11. 02.12.2017 S.K. P.E.M.A. OPAVA TJ Slovan Havířov 6:2
11. 02.12.2017 TJ Slovan Havířov FBC "BARBARIENS" H. Životice 6:4
11. 02.12.2017 FBC DDM Český Těšín S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:11

12. 02.12.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 13:2
12. 02.12.2017 Florbal Torpedo Havířov 1. SFK Havířov bílí 10:7
12. 02.12.2017 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FbC Coyotes Jablunkov 0:14
12. 02.12.2017 Florbal Torpedo Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 5:10
12. 02.12.2017 FbC Coyotes Jablunkov 1. SFK Havířov bílí 14:2
12. 02.12.2017 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA Florbal Torpedo Havířov 0:14
12. 02.12.2017 1. SFK Havířov bílí 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1:22
12. 02.12.2017 FbC Coyotes Jablunkov Florbal Torpedo Havířov 2:5
12. 02.12.2017 1. SFK Havířov bílí FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 10:8
12. 02.12.2017 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FbC Coyotes Jablunkov 5:6

13. 14.01.2018 PASKOV SAURIANS FBC ORCA KRNOV 7:0
13. 14.01.2018 1. FBC Karviná Florbal Torpedo Havířov 8:5
13. 14.01.2018 Z.F.K. Petrovice PASKOV SAURIANS 2:3
13. 14.01.2018 FBC ORCA KRNOV Florbal Torpedo Havířov 0:15
13. 14.01.2018 1. FBC Karviná Z.F.K. Petrovice 3:2
13. 14.01.2018 Florbal Torpedo Havířov PASKOV SAURIANS 5:7
13. 14.01.2018 FBC ORCA KRNOV 1. FBC Karviná 1:21
13. 14.01.2018 Florbal Torpedo Havířov Z.F.K. Petrovice 4:5
13. 14.01.2018 PASKOV SAURIANS 1. FBC Karviná 8:9
13. 14.01.2018 Z.F.K. Petrovice FBC ORCA KRNOV 8:1

14. 13.01.2018 FbK Horní Suchá 1. SFK Havířov modří 5:12
14. 13.01.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC "BARBARIENS" H. Životice 17:0
14. 13.01.2018 FbC Coyotes Jablunkov FbK Horní Suchá 10:6
14. 13.01.2018 FBC "BARBARIENS" H. Životice 1. SFK Havířov modří 4:15
14. 13.01.2018 FbC Coyotes Jablunkov 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 5:5
14. 13.01.2018 FbK Horní Suchá FBC "BARBARIENS" H. Životice 21:2
14. 13.01.2018 1. SFK Havířov modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 12:4
14. 13.01.2018 FBC "BARBARIENS" H. Životice FbC Coyotes Jablunkov 4:10
14. 13.01.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FbK Horní Suchá 9:6
14. 13.01.2018 1. SFK Havířov modří FbC Coyotes Jablunkov 8:4

15. 14.01.2018 FBC Letka FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 4:4
15. 14.01.2018 1. SFK Havířov bílí 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 5:2
15. 14.01.2018 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:12
15. 14.01.2018 FBC Letka 1. SFK Havířov bílí 3:7
15. 14.01.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci S.K. P.E.M.A. OPAVA 3:2
15. 14.01.2018 1. SFK Havířov bílí FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 26:4
15. 14.01.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC Letka 5:2
15. 14.01.2018 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SFK Havířov bílí 10:3
15. 14.01.2018 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 4:14
15. 14.01.2018 S.K. P.E.M.A. OPAVA FBC Letka 14:2

16. 28.01.2018 PASKOV SAURIANS FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 10:3
16. 28.01.2018 FBC "BARBARIENS" H. Životice Florbal Torpedo Havířov 1:16
16. 28.01.2018 S.K. P.E.M.A. OPAVA PASKOV SAURIANS 5:6
16. 28.01.2018 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC "BARBARIENS" H. Životice 6:5
16. 28.01.2018 S.K. P.E.M.A. OPAVA Florbal Torpedo Havířov 5:3
16. 28.01.2018 PASKOV SAURIANS FBC "BARBARIENS" H. Životice 10:0
16. 28.01.2018 Florbal Torpedo Havířov FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 22:5
16. 28.01.2018 FBC "BARBARIENS" H. Životice S.K. P.E.M.A. OPAVA 0:19
16. 28.01.2018 Florbal Torpedo Havířov PASKOV SAURIANS 6:10
16. 28.01.2018 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA 1:13

17. 10.02.2018 FBC DDM Český Těšín 1. FBC Karviná 5:8
17. 10.02.2018 1. SFK Havířov bílí Florbal Torpedo Havířov 5:4
17. 10.02.2018 FbC Coyotes Jablunkov 1. FBC Karviná 2:4
17. 10.02.2018 FBC DDM Český Těšín 1. SFK Havířov bílí 5:8
17. 10.02.2018 Florbal Torpedo Havířov FbC Coyotes Jablunkov 5:8
17. 10.02.2018 1. FBC Karviná 1. SFK Havířov bílí 8:3
17. 10.02.2018 Florbal Torpedo Havířov FBC DDM Český Těšín 9:5
17. 10.02.2018 1. SFK Havířov bílí FbC Coyotes Jablunkov 3:10
17. 10.02.2018 1. FBC Karviná Florbal Torpedo Havířov 7:2
17. 10.02.2018 FbC Coyotes Jablunkov FBC DDM Český Těšín 15:8

18. 10.02.2018 FbK Horní Suchá TJ Slovan Havířov 12:0
18. 10.02.2018 Z.F.K. Petrovice FBC Letka 7:3
18. 10.02.2018 FbK Horní Suchá S.K. P.E.M.A. OPAVA 8:7
18. 10.02.2018 TJ Slovan Havířov Z.F.K. Petrovice 2:5
18. 10.02.2018 FBC Letka S.K. P.E.M.A. OPAVA 1:9
18. 10.02.2018 Z.F.K. Petrovice FbK Horní Suchá 1:10
18. 10.02.2018 TJ Slovan Havířov FBC Letka 4:6
18. 10.02.2018 S.K. P.E.M.A. OPAVA Z.F.K. Petrovice 8:0
18. 10.02.2018 FBC Letka FbK Horní Suchá 6:10
18. 10.02.2018 S.K. P.E.M.A. OPAVA TJ Slovan Havířov 6:2

19. 11.02.2018 FBC "BARBARIENS" H. Životice 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 0:12
19. 11.02.2018 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1. SFK Havířov modří 4:3
19. 11.02.2018 FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1:16
19. 11.02.2018 1. SFK Havířov modří FBC "BARBARIENS" H. Životice 9:1
19. 11.02.2018 FBC ORCA KRNOV FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1:14
19. 11.02.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SFK Havířov modří 12:2
19. 11.02.2018 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC "BARBARIENS" H. Životice 7:2
19. 11.02.2018 1. SFK Havířov modří FBC ORCA KRNOV 10:6
19. 11.02.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 13:3
19. 11.02.2018 FBC "BARBARIENS" H. Životice FBC ORCA KRNOV 10:2

20. 25.02.2018 1. SFK Havířov modří Florbal Torpedo Havířov 5:6
20. 25.02.2018 TJ Slovan Havířov FBC DDM Český Těšín 8:11
20. 25.02.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. SFK Havířov modří 3:7
20. 25.02.2018 FBC DDM Český Těšín Florbal Torpedo Havířov 7:9
20. 25.02.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci TJ Slovan Havířov 9:0
20. 25.02.2018 1. SFK Havířov modří FBC DDM Český Těšín 21:6
20. 25.02.2018 Florbal Torpedo Havířov TJ Slovan Havířov 11:7
20. 25.02.2018 FBC DDM Český Těšín 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 3:11
20. 25.02.2018 TJ Slovan Havířov 1. SFK Havířov modří 2:17
20. 25.02.2018 Florbal Torpedo Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 5:8

21. 25.02.2018 FbC Coyotes Jablunkov 1. FBC Karviná 5:7
21. 25.02.2018 FbK Horní Suchá Z.F.K. Petrovice 4:4
21. 25.02.2018 1. FBC Karviná FBC Letka 8:4
21. 25.02.2018 Z.F.K. Petrovice FbC Coyotes Jablunkov 4:8
21. 25.02.2018 FBC Letka FbK Horní Suchá 4:11
21. 25.02.2018 Z.F.K. Petrovice 1. FBC Karviná 1:5
21. 25.02.2018 FbK Horní Suchá FbC Coyotes Jablunkov 7:7
21. 25.02.2018 FBC Letka Z.F.K. Petrovice 3:10
21. 25.02.2018 1. FBC Karviná FbK Horní Suchá 2:8
21. 25.02.2018 FbC Coyotes Jablunkov FBC Letka 8:0

22. 25.02.2018 PASKOV SAURIANS FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 9:7
22. 25.02.2018 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 3:5
22. 25.02.2018 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ORCA KRNOV 7:5
22. 25.02.2018 S.K. P.E.M.A. OPAVA PASKOV SAURIANS 8:5
22. 25.02.2018 FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 2:16
22. 25.02.2018 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA S.K. P.E.M.A. OPAVA 1:10
22. 25.02.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata PASKOV SAURIANS 10:2
22. 25.02.2018 FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:12
22. 25.02.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 9:1
22. 25.02.2018 PASKOV SAURIANS FBC ORCA KRNOV 13:6

23. 10.03.2018 Z.F.K. Petrovice FbK Horní Suchá 11:6
23. 10.03.2018 FBC DDM Český Těšín TJ Slovan Havířov 5:6
23. 10.03.2018 FbK Horní Suchá FBC "BARBARIENS" H. Životice 8:1
23. 10.03.2018 FBC DDM Český Těšín Z.F.K. Petrovice 3:8
23. 10.03.2018 FBC "BARBARIENS" H. Životice TJ Slovan Havířov 2:7
23. 10.03.2018 FbK Horní Suchá FBC DDM Český Těšín 6:6
23. 10.03.2018 TJ Slovan Havířov Z.F.K. Petrovice 0:6
23. 10.03.2018 FBC "BARBARIENS" H. Životice FBC DDM Český Těšín 1:7
23. 10.03.2018 TJ Slovan Havířov FbK Horní Suchá 1:7
23. 10.03.2018 Z.F.K. Petrovice FBC "BARBARIENS" H. Životice 10:2
23. 11.03.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC Letka 2:3
23. 11.03.2018 Florbal Torpedo Havířov PASKOV SAURIANS 3:3
23. 11.03.2018 FbC Coyotes Jablunkov FBC Letka 7:5
23. 11.03.2018 Florbal Torpedo Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 13:6
23. 11.03.2018 PASKOV SAURIANS FbC Coyotes Jablunkov 6:6
23. 11.03.2018 FbC Coyotes Jablunkov Florbal Torpedo Havířov 6:4
23. 11.03.2018 FBC Letka PASKOV SAURIANS 3:8
23. 11.03.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FbC Coyotes Jablunkov 7:9
23. 11.03.2018 FBC Letka Florbal Torpedo Havířov 3:14
23. 11.03.2018 PASKOV SAURIANS 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 6:3

25. 10.03.2018 FBC ORCA KRNOV S.K. P.E.M.A. OPAVA 1:19
25. 10.03.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 1. SFK Havířov bílí 12:1
25. 10.03.2018 1. SFK Havířov modří FBC ORCA KRNOV 12:5
25. 10.03.2018 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata S.K. P.E.M.A. OPAVA 8:5
25. 10.03.2018 1. SFK Havířov bílí 1. SFK Havířov modří 10:6
25. 10.03.2018 FBC ORCA KRNOV 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 0:14
25. 10.03.2018 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SFK Havířov bílí 4:8
25. 10.03.2018 1. SFK Havířov modří 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 9:9
25. 10.03.2018 1. SFK Havířov bílí FBC ORCA KRNOV 18:1
25. 10.03.2018 S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. SFK Havířov modří 10:8

Florbal Havířov - 1. SFK Havířov z.s. - info(z)florbalhavirov.cz